Začátek

A tímto vše začalo, dne 31.srpna 2017 byl Krajským soudem v Brně zapsán náš spolek SPIRITO.  Sešlo se nás pár dobrých přátel, kteří již nechtějí být v tomto světě lhostejní a konzumně založení. Chceme pomáhat všem lidem, kteří si pomoci zaslouží a bude to pro ně potěšením s radostí. Jsme lidé, co si také prošli nelehkou životní zkušeností a tak trochu víme, jak má opravdová lidská pomoc vypadat. Není to totiž jen o penězích, ale hlavně o lásce, srdcích, obejmutí, přátelství, podání ruky, úsměvu, pohlazení, o pocitu, že tu nejsem sám, že na mne někdo myslí a má mě rád. Pomůžeme Ti v těžkých chvílích a nenecháme Tě, Vás padnout. Pomůžeme Ti najít správnou cestu a i chuť do života. Mít jiný smysl života, než tato necitlivá a dravá egoistická společnost, která nechová žádné city ke svým lidem. Toto je naše poslání, náš cíl, naše chápání života.

Den založení